Kariéra

V EPDOR věříme, že si naši zákazníci zaslouží nekompromisní kvalitu od špičkových expertů. K naplnění našich cílů potřebujeme tým sestavený z profesionálů připravených pracovat na obtížných mezinárodních projektech a schopných zajistit komplexní řešení s win-win výsledky.

Nové kolegy hledáme na juniorní i seniorní pozice. Přemýšlíš, jak efektivně nastartovat pracovní kariéru, nebo jak se dál profesně rozvíjet?

TRAINEE, JUNIOR:
Společnost EPDOR je hrdá na to, že svou budoucnost může spojit s motivovanými, energickými a talentovanými studenty či absolventy, kteří se zajímají o oblast inženýringu, mezinárodního projektové managementu, energetického trhu a inovací.

SENIOR, EXPERT:
Pro seniorní pozice můžeme nabídnout zajímavé lokální a mezinárodní projekty, flexibilitu, kompenzace, motivační a bonusový program či zaměstnanecké akcie.

Hledáme týmové hráče, kteří jsou schopní pracovat i samostatně, a mají výborné komunikační a prezentační schopnosti. Pokud zvažuješ, že se připojíš k našemu týmu, neváhej a kontaktuj nás na info@epdor.com.

Momentálně hledáme nové kolegy na pozice: