EPDOR hlásí posily

20.04.2020

S nadšením oznamujeme, že se k našemu týmu přidává čerstvá krev! Naše řady rozšiřují dva mladí a nepopiratelně talentovaní jedinci. Rádi bychom tímto v EPDOR přivítali Viliama Kravece a Zeina Hammada. V rámci svých expertíz se budou podílet na projektech zaměřených na energetickou transformaci.

Viliam se v obecné rovině věnuje problematice energetické transformace. Během své kariéry se účastnil několika výzkumných projektů týkajících se čisté energie se zaměřením na solární systémy, biomasu a úložiště energie z obnovitelných zdrojů. Viliam je také aktivní na poli transformace teplárenství, které se v turbulentní době dekarbonizace musí co nejrychleji adaptovat. Jedná se o skvělého profesionála, který uvádí týmovou práci, nekonvenční myšlení a otevřenou mysl jako klíčové prvky na cestě k úspěchu

Zein je energetický inženýr, jehož hlavní zaměření leží na průniku energetického průmyslu a udržitelnosti. Ve své kariéře se podílel na mnoha výzkumných projektech týkajících se obnovitelné energie. Zajímá se především o oblast fotovoltaických systémů a snižování emisí uhlíku. Jeho misí je nacházení účinných a inovativních způsobů výroby a dodávek čisté energie domácnostem a podnikům a podpora praktických řešení pro udržitelný rozvoj.