EPDOR míří na obchodní konferenci při otevření ZÚ ČR v Singapuru

06.01.2022

EPDOR byl vždy firmou se silnou mezinárodní ambicí a ačkoli se většina našeho snažení v poslední době odehrávala v naší domovině, nikdy jsme se nepřestali dívat za hranice po nových, zajímavých příležitostech. V novém roce tomu nebude jinak. S nadšením jsme přijali pozvání k účasti na Obchodní konferenci u příležitosti otevření zastupitelského úřadu ČR v Singapuru, která se uskuteční v ÚT 11. 1. 2022 od 10:30 v Praze. 

Konferenci oficiálně zahájí přednesením úvodního slova pan Miloš Vystrčil, předseda Senátu Parlamentu ČR. Následně vystoupí a s účastníky pohovoří paní Michaela Froňková, velvyslankyně ČR v Singapuru. 

Děkujeme, Česko-singapurské obchodní komoře, Velvyslanectví ČR v Singapuru a Hospodářské komoře ČR za uspořádání této akce. Těšíme se na prezentaci obchodních příležitostí v Singapuru, respektive širším asijsko-pacifickém regionu, a vytvoření nových obchodních kontaktů v rámci konference.


EDIT: Bohužel jsme byli informováni, že konference bude odložena na červen, protože někteří klíčoví řečníci svoji účast odřekli kvůli současnému vývoji pandemie a vládním doporučením. Toto rozhodnutí plně respektujeme a podporujeme a v novém termínu se konference zúčastníme.