Pololetní porada "jaro 2022" úspěšně za námi

24.06.2022

S lehkým zpožděním oproti zajetým pořádkům jsme letos pořádali pro zástupce jednotlivých společností v rámci skupiny EPDOR pololetní poradu. S našimi kolegy z EPDOR International, EPDOR France, AGEMSYS Development a Sensowatch jsme se sešli na naší provozovně v pražských Vokovích a jako tradičně jsme zhodnotili stávající fiskální rok, probrali jedoucí a plánované projekty, diskutovali střednědobou a dlouhodobou strategii, obchodní kanály, možné synergie produktů a klientů jednotlivých společností, organizační záležitosti a nechybělo ani pár anekdot. Následně jsme se přesunuli na příjemný společný oběd.

Nakolik se předchozí fiskální rok nesl v duchu umírnění dlouhodobého růstu obratu našich společností, prognózy letošního roku, ač se je snažíme sebevíce krotit, slibují až trojnásobný nárůst oproti roku 2021. Očekáváme, že souhrnný obrat všech společností dosáhne takřka až ke 100 milionům Kč, což je meta, kterou jsme si stanovili k dosažení k roku 2025.

Tahounem je již několikáty rok po sobě EPDOR International, který zažívá mimořádně povedené období a těží ze skvělé práce Tomáše Košík a Honzy Tománka, konkrétně z velmi solidně vybudovaných kontaktů jak na straně evropských dodavatelů, tak na straně asijských klientů. Do kladných čísel se dostaly také teprve v loňském respektive předloňském roce zakládané dceřinné společnosti AGEMSYS Development a SENSOWATCH, což hovoří o pozitivním trendu v jejich vývoji.

Všem účastníkům vřele děkujeme za fantastickou práci a těšíme se na další společná shledání.