Vítáme Juliette Tort, novou stážistku v týmu EPDOR

04.08.2023

Do našeho týmu srdečně vítáme Juliette, která se k nám přidala na konci července a v rámci pětiměsíční studentské stáže u nás bude působit jako Junior Energy Transformation Specialist. Juliette je studentkou třetího ročníku na EPF School of Engineering ve francouzském Montpellier. O vědu se začala zajímat na střední škole, a technický obor zvolila i pro vysokoškolské studium, během kterého získala ucelené znalosti z matematiky, termodynamiky, a informatiky.

Aktivně se zapojuje jednak do studentského dění jako členka Studentské unie EPF, tak i do dobrovolnických aktivit humanitárních organizací jako je například Association of Montpellier, kde má na starosti rozdělování jídla mezi potřebné a dohled nad skladovými zásobami organizace. Tyto zkušenosti přispěly k dalšímu rozvoji jejích organizačních a plánovacích schopností a osvojení si efektivní komunikace a týmové spolupráce.

Juliette se chce naplno věnovat vývoji inovativních řešení, která nám umožní čelit současným i budoucím energetickým a environmentálním výzvám. Její zjevný zápal pro sociální a environmentální témata a odhodlání uplatnit a rozvíjet své schopnosti v oblasti energetiky a životního prostředí jsou pro nás jasným signálem, že naše spolupráce bude pro obě strany velkým přínosem.