Vítáme v týmu Lisu Cavagne, stážistku z Francie

13.04.2021

S potěšením oznamujeme, že máme tu čest v týmu EPDOR přivítat nový přírůstek. Lisa Cavagne z francouzského Grenoblu je studentkou programu IAE Business and Management na univerzitě v Bordeaux a do naší společnosti přichází na 4měsíční stáž. Coby absolventka oboru organizační komunikace se Lisa zaměří především na záležitosti týkající se marketingu a externí komunikace společnosti EPDOR a jeho dceřiných společností směrem k zákazníkům a potenciálním partnerům.

Největší výzvou, která před Lisou stojí, bude podpora společnosti AGEMSYS Development, dceřiné společnosti EPDOR, která vyvíjí produkt ekologického dobíjení pro elektromobilitu, s expanzí do Francie, plánovanou na závěr roku 2021 a rok 2022. Úkolem Lisy bude provést hloubkovou studii francouzského trhu a zjistit, jaká jsou specifika trhu, jaké na něm existují příležitosti a hrozby, na jaké úrovni je konkurence, jak vypadá dotační prostředí a v neposlední řadě také to, jakým způsobem se k čisté mobilitě staví francouzské firmy a společnost jako celek. Po dokončení studie je pak úkolem Lisy navržení nejvhodnější marketingové strategie pro expanzi na francouzský trh.

Tímto tedy Lisu oficiálně vítáme v týmu a přejeme jí hodně štěstí s touto novou vzrušující výzvou. Těšíme se na spolupráci!