Rozšiřujeme firemní prostory a posilujeme náš tým

07.02.2024

Kancelář EPDOR na Osamocené se rozšířila o další patro, které poskytuje zázemí pro práci čtyřem pracovníkům. Našemu týmu jsme zajistili prostředí příznivé jak pro týmovou kreativitu a spolupráci zahrnující interakce a porady, tak pro individuální práci a soustředění. Nová kancelář vytváří ucelený prostor k tvůrčí práci i odpočinku.

Je pro nás samozřejmě také důležité co nejvíce zohlednit ekologické aspekty a pracovat v souladu se zásadami zelené kanceláře. Jako moderní a společensky odpovědná společnost přispíváme k energetické transformaci a snižování dopadů na životní prostředí tak, aby bylo zachováno budoucím generacím. Neustále se snažíme o zvyšování energetické účinnosti a co největší snížení uhlíkové stopy kanceláře. Přibližně 50 % ze spotřeby objektu pokrývá energie vyrobená ze střešní fotovoltaické elektrárny. Synergie fotovoltaického systému, který generuje elektrickou energii ze slunečního záření, bateriového úložiště, které optimalizuje spotřebu a instalovaného wallboxu, ze kterého dobíjíme i náš elektromobil ŠKODA Enyaq iV, společně vytváří efektivní a udržitelný ekosystém.

Jsme rádi, že se můžeme se pochlubit příjemným, profesionálním a funkčním prostředím, kde se budou kolegové rádi setkávat a spolupracovat. A doufáme, že do nové kanceláře brzy přivítáme i nové tváře!